• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з припинення/відновлення газопостачання на об’єктах Замовника згідно ДК 021:2015 код 65210000-8 Розподіл газу

Оголошено тендер

38 495.41 UAH
Номер: 032fe6834eb2436881bf44240643c5cd
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-27-018559-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Замовник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Очікувана вартість: 38 495.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з припинення/відновлення газопостачання на об’єктах Замовника згідно ДК 021:2015 код 65210000-8 Розподіл газу
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газу
Дата опублікування: 27.10.2025 17:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума38 495.41 UAH