• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплектуючі до стільців

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: 63da58030e964365851d49b590c31d92
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-27-012698-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплектуючі до стільців
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Дата опублікування: 27.10.2025 14:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума100 000.00 UAH