-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру
Оголошено тендер
88 323.02
UAH
Номер:
f6eb5679f0bd455c8d0327b4d73ff180
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-24-010063-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
88 323.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного, струменевого принтеру
Примітки:
Код за ДК 021:2015 – 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Дата опублікування:
24.10.2025 13:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума88 323.02 UAH