• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт підлоги вестибюля Золотоніської спеціалізованої школи № 1 по вул. Черкаська, 12 в м. Золотоноша Черкаської області

Оголошено тендер

358 770.00 UAH
Номер: 31f02a7f53da4ba5a23cb4c505756a03
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-23-008042-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
Очікувана вартість: 358 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт підлоги вестибюля Золотоніської спеціалізованої школи № 1 по вул. Черкаська, 12 в м. Золотоноша Черкаської області
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
CCCE_UA: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Дата опублікування: 23.10.2025 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗолотоніська
Сума358 770.00 UAH