-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зимові шини для легкового автомобіля
Оголошено тендер
132 376.00
UAH
Номер:
7a47a54a1fb4456393d6190d4afd6267
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-21-015678-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37552996
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37552996
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
132 376.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зимові шини для легкового автомобіля
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.10.2025 15:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зимові шини для легкового автомобіля
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2401010 - Загальне керівництво та управління у сфері енергетики
Сума132 376.00 UAH