-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання».
Оголошено тендер
76 000.00
UAH
Номер:
51b9a9eb80a3476daa50de5aa8e86e7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-20-013180-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання».
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.10.2025 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума76 000.00 UAH