• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивні панелі (комплекти) для створення сучасного освітнього простору, 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

973 560.21 UAH
Номер: 5dfc30797cad42459a1bcc1b5f90fc7e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-17-016421-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ II-III СТУПЕНІВ "СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ " ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ II-III СТУПЕНІВ "СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ " ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 973 560.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивні панелі (комплекти) для створення сучасного освітнього простору, 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», Постанови від 14 березня 2025 року №290, Кабінету Міністрів України, Наказу №574 від 29.04.2020 Міністерства Освіти і Науки України. (КЕКВ 3110 товари довгострокового використання, вартість за одиницю більше 20000,00 грн.)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.10.2025 16:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписІнші кошти спеціального фонду
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума126 562.83 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписІнші кошти спеціального фонду
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума846 997.38 UAH