• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акумулятор 6 СТ 190; Акумулятор 6 СТ 110; Акумулятор 6 СТ 100; Акумулятор 6 СТ 60; Акумулятор 6 СТ 140

Оголошено тендер

99 816.67 UAH
Номер: 272205b436f44898a8b5f6928c8fe345
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-17-007809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
Очікувана вартість: 99 816.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акумулятор 6 СТ 190; Акумулятор 6 СТ 110; Акумулятор 6 СТ 100; Акумулятор 6 СТ 60; Акумулятор 6 СТ 140
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами та доповненнями). Ціна товару не включає в себе ПДВ відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 178 від 2 березня 2022 року «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану».
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.10.2025 11:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Акумулятор 6 СТ 190
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
Акумулятор 6 СТ 110
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Акумулятор 6 СТ 100
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Акумулятор 6 СТ 60
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Акумулятор 6 СТ 140
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється за державні кошти
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума99 816.67 UAH