-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо дизельне
Оголошено тендер
110 000.00
UAH
Номер:
5ed519a6f762414abc2a2e5a6986957b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-17-006201-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливо дизельне
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
17.10.2025 11:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливо дизнльне
Кількість
2000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума110 000.00 UAH