• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))

Оголошено тендер

94 824.00 UAH
Номер: 6d01a51eac514c138896f98f9d1f1aff
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-16-020352-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 94 824.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
Примітки: Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 16.10.2025 21:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування вихованців Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради 55320000-9 - Послуги з організації харчування) (аутсорсинг))
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 24 день
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума94 824.00 UAH