-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
Оголошено тендер
76 800.00
UAH
Номер:
b583d516e72641db834b1eab18bf574b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-000040-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562912
-
Адреса:
77461, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Березівка, вул. Шевченка, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
Примітки:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
ДК 021:2015 - 55320000-9 - Послуги з організації харчування
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.10.2025 07:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписКПКВ 0611279
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума16 200.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКПКВ 0611702
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума37 560.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума23 040.00 UAH