-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Гідрокостюми)
Оголошено тендер
145 996.70
UAH
Номер:
1041642a89d444e2b323459e5fc3f65b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-001951-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ПО ОХОРОНІ, УТРИМАННЮ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ М. КИЄВА «ПЛЕСО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23505151
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 15, корпус А, офіс 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ПО ОХОРОНІ, УТРИМАННЮ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ М. КИЄВА «ПЛЕСО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23505151
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 15, корпус А, офіс 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 996.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Гідрокостюми)
Примітки:
Джерело фінансування: місцевий бюджет (КЕКВ 2610) – 53996,70грн.; (КЕКВ 3210) – 92000,00грн
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.10.2025 09:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гідротермокостюм
Кількість
4 комплект
Період постачання
(не задано)
Гідрокостюм
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Обтюрація: манжета шийна
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Обтюрація: манжета ручна
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8120 - Заходи з організації рятування на водах
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума145 996.70 UAH