-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
272 841.60
UAH
Номер:
a72bb01314e349ffa95ab8d0da88ae0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-14-009558-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, буд. 1 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, буд. 1 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
272 841.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
юридична адреса замовника: вул. Мічуріна Івана, 1Г, м. Мукачево, Закарпатська область, 89600
Закупівля з 01 листопада 2025 року по 31 березня 2026 року
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
14.10.2025 13:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)
Кількість
16 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1004020 - Забезпечення виконання завдань та функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб
Сума272 841.60 UAH