-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Автоматизоване робоче місце"
Оголошено тендер
184 000.00
UAH
Номер:
7dad9b3dd2384e0385abc32a5e1f92cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-14-005546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
184 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Автоматизоване робоче місце"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.10.2025 11:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Автоматизоване робоче місце" відповідно до умов Тендерної документації Замовника
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 01.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума184 000.00 UAH