• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

460 420.20 UAH
Номер: cb9bd5410e054ffab5bcb792c23d09bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-14-003317-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Зеленопільський психоневрологічний інтернат Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад "Зеленопільський психоневрологічний інтернат Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 460 420.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 14.10.2025 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 27 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума460 420.20 UAH