-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
782 714.34
UAH
Номер:
9fde3852fe0d4c1fb0d30e804abf880d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-13-010755-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вишевицька спеціальна школа Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20419675
-
Адреса:
12214, Україна, Житомирська область, село Вишевичі, вулиця Миру будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вишевицька спеціальна школа Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20419675
-
Адреса:
12214, Україна, Житомирська область, село Вишевичі, вулиця Миру будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
782 714.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
13.10.2025 13:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
45900 метр кубічний
Період постачання
до 31.03.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишевичі
Сума782 714.34 UAH