• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ; 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (ДК 021:2015 09123000-7 – Природний газ)

Оголошено тендер

255 789.00 UAH
Номер: fc7b486420de4aa4b9e178893ac4b2df
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-13-007963-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Клішковецька сільська рада Дністровського району Чернівецької області
Замовник: Клішковецька сільська рада Дністровського району Чернівецької області
Очікувана вартість: 255 789.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ; 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (ДК 021:2015 09123000-7 – Природний газ)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 13.10.2025 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0100 - Державне управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКлішковецька
Сума255 789.00 UAH