-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги по перезаряджанню порошкових та вуглекислотних вогнегасників
Оголошено тендер
2 000.00
UAH
Номер:
bc0066701ad246a097d981089e0fb0ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-09-018639-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КАНІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22793082
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, м. Канів, вул. Торгова, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КАНІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22793082
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, м. Канів, вул. Торгова, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по перезаряджанню порошкових та вуглекислотних вогнегасників
Примітки:
закупівля буде проводитися без електронного аукціону
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.10.2025 18:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги по перезаряджанню порошкових та вуглекислотних вогнегасників
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума2 000.00 UAH