• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

852 630.00 UAH
Номер: b479e08de5ec4459af1d6cd3b50e7f38
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-10-008404-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 852 630.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: 59316, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Ставчани, вул. Головна, 52. Категорія Замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 ст.2 Закону.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 10.10.2025 12:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 50000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавчанська
Сума68 210.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавчанська
Сума511 578.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавчанська
Сума272 841.60 UAH