-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аудіо- та відеообладнання
Оголошено тендер
49 500.00
UAH
Номер:
61d8b7a67eae44ddb7b2f2f7eaf940b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-09-016950-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 36, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 36, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аудіо- та відеообладнання
Примітки:
Аудіо- та відеообладнання (комутатор)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.10.2025 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума49 500.00 UAH