-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з активації та налаштування примірників програмної продукції Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng Online
Оголошено тендер
490 000.00
UAH
Номер:
1902271eec4f44a39303b87cb51cd895
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-08-017529-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, провулок 2-й Кам'янецький
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, провулок 2-й Кам'янецький
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з активації та налаштування примірників програмної продукції Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng Online
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.10.2025 17:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з активації та налаштування примірників програмної продукції Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng Online
Кількість
35 послуга
Період постачання
до 20.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума490 000.00 UAH