• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Постачання природного газу за кодом ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо

Оголошено тендер

42 631.50 UAH
Номер: ab7a00e1ad8047fa828c8356e0317fe6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-08-009904-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 42 631.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання природного газу за кодом ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.10.2025 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 331.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2110 - Первинна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілки
Сума17 100.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2110 - Первинна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗаріччя
Сума5 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2110 - Первинна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяІршава
Сума18 000.00 UAH