-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Похила підіймальна платформа для людей з обмеженими можливостями на 10 сходинок
Оголошено тендер
290 000.00
UAH
Номер:
ac02a169b79b4285a8a8939afa0ee595
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-07-011097-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00452713
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, О. Кошиця, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00452713
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, О. Кошиця, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Похила підіймальна платформа для людей з обмеженими можливостями на 10 сходинок
Примітки:
ДК 021:2015:42410000-3: Підіймально-транспортувальне обладнання (Похила підіймальна платформа для людей з обмеженими можливостями на 10 сходинок)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.10.2025 14:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвенигородка
Сума290 000.00 UAH