-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Патрони для нарізної стрілецької зброї для навчально-тренувальних стрільб калібру 5,45х39
Оголошено тендер
999 460.00
UAH
Номер:
4ae639af234d42a59751397944b21a73
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-07-005283-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
999 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Патрони для нарізної стрілецької зброї для навчально-тренувальних стрільб калібру 5,45х39
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування:
07.10.2025 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума999 460.00 UAH