• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щоденник датований (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

Оголошено тендер

12 825.00 UAH
Номер: e386debfd3414f3d899f6a25cd219330
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-01-012934-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Закарпатський обласний центр Зайнятості
Замовник: Закарпатський обласний центр Зайнятості
Очікувана вартість: 12 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щоденник датований (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.10.2025 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума12 825.00 UAH