-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.
Оголошено тендер
1 805 000.00
UAH
Номер:
24fef955471748b99461c207470f421e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-01-009454-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 805 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.10.2025 14:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи згідно додатку №5 ТД "Відомість обсягів робіт"
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 805 000.00 UAH