-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
196 104.90
UAH
Номер:
2dcf7f153add43428aa0cea9cc4bd750
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-30-007827-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
196 104.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
місцезнаходження замовника: 88015, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Академіка Корольова,4
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
30.09.2025 13:53
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником проведено відкриті торги, предмет закупівлі 09120000-6 Газове паливо (Природний газ), що були автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Постанови, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями. Ідентифікатор процедури закупівлі, що була відмінена - UA-2025-09-15-009008-a (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2025-09-15-009008-a?oldVersion=true) На підставі підпункту 6 пункту 13 Постанови, у разі якщо: - відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. На підставі вищезазначеного, замовником здійснюється придбання шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
-
Дата публікації:
30.09.2025 13:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету - 196104,90 (сто дев’яносто шість тисяч сто чотири гривні 90 копійок), з ПДВ
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгородський
Сума196 104.90 UAH