• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини автомобільні

Оголошено тендер

613 000.00 UAH
Номер: 933df081ca0b4780a43d42e9b243458b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-23-018621-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 613 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини автомобільні
Примітки: Критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна. До ціни не включається податок на додану вартість (ПДВ) - ПОСТАНОВА КМУ від 2 березня 2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.09.2025 18:29
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шини автомобільні 195/65 R15 (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 195/65 R15 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 205/70 R15С (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 205/70 R15С (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 405/70 R20 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 440/80 R28 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 215/65 R16 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 225/75 R16С ( з камерою)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 5 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 225/75 R16C (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 12 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 235/65 R16C (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 235/65 R16C (всесезонні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 31/15,5 R15 124 B PR12
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 205/65 R16C (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 225/70 R17C (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 205/75 R16C (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 20 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 7.50 R16 114/112 (M+S)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 265/65 R17 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025
Шини автомобільні 265/65 R17 (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.11.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума613 000.00 UAH