-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Оголошено тендер
5 000.00
UAH
Номер:
478d5639ef5c4eae977f1443b560907b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-22-013959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.09.2025 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума5 000.00 UAH