• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95

Оголошено тендер

88 000.00 UAH
Номер: c63989b42f4a40b2a7714baa2c8d74e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-22-004895-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
Замовник: Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 88 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.09.2025 11:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2707050 - Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами
Сума88 000.00 UAH