-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт із заміною газових пальників з автоматизацією та диспетчеризацією котельні по вул.Грушевського,68-Б м.Коростень Житомирської області
Оголошено тендер
3 036 000.00
UAH
Номер:
12f0e223b4234685a908e00a22523a14
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-19-015084-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31871157
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31871157
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 036 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт із заміною газових пальників з автоматизацією та диспетчеризацією котельні по вул.Грушевського,68-Б м.Коростень Житомирської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.09.2025 17:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6012 - Забезпечення діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоростень
Сума3 036 000.00 UAH