• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи» (Касета EVA NEXUS NCBF з одноразовим пакетом для забору аспірату 2,0л або еквівалент – 36586 Офтальмологічна помпа для іригації/аспірації - 10шт., Газ OcuGas C3F8, шприц 9мл або еквівалент – 47242 Вітреоретинальний набір для ін'єкції газів - 5шт., Матеріал офтальмологічний віскоеластичний Провіск або еквівалент - 35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний 5шт., Набір EVA NEXUS TDS для вітректомії 25G або еквівалент - 36586 Офтальмологічна помпа для іригації/аспірації - 10шт., Набір для введення/виведення силіконового масла - 17899 Офтальмологічна канюля для вливання - 3шт., Набір троакарних канюль EVA Aveta 25G або еквівалент - 46840 Набір офтальмологічних канюль одноразового застосування - 5шт., Наконечник з м'яким кінчиком, одноразового використання 25 калібру - 46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування - 20шт., Ніж офтальмологічний стерильний для розрізу зігнутий з подвійною заточкою 1,2 мм типу ClearCut Sideport або еквівалент - 46741 Офтальмологічний ніж одноразового використання - 6шт., Ніж офтальмологічний стерильний для розрізу зігнутий з подвійною заточкою 2,2 мм типу ClearCut HP2 Intrepid або еквівалент - 46741 Офтальмологічний ніж одноразового використання - 6шт., Одноразовий набір для факоемульсифікації з прямою факоголкою з раструбом 1,8 мм під кутом 30 градусів (1 факоголка та 2 рукави під розріз 1,8 мм) - 36215 Наконечник системи факоемульсифікації одноразовий - 10шт., Трубки одноразові EVA NEXUS для іригації та аспірації (без голки та рукава) або еквівалент 46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування - 5шт., Матеріал офтальмологічний віскоеластичний Віскот або еквівалент - 35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний - 10 шт., Перфтордекалін типу Eftiar Decalin, шприц 7мл або еквівалент - 45125 Матеріал для заміщення рідини склуватого тіла ока післяопераційний - 5шт., Розчин для іригації ока BSS 500мл ПВХ або еквівалент - 37207 Рідина для іригації під час проведення хірургічної/медичної процедури - 10шт., Офтальмологічний фарбник для ока для інтраокулярного введення для застосування в передньому та задньому відрізках ока - 45180 Очний барвник - 1шт., Силіконова олія SIOBAL 5000 або еквівалент - 45125 Матеріал для заміщення рідини склуватого тіла ока післяопераційний - 3шт., Картридж "В" системи Monarch ІІ для імплантації задньокамерної гнучкої інтраокулярної лінзи, стерильний, одноразового використання або еквівалент - 47726 Картридж для введення інтраокулярної лінзи - 10шт., Інтраокулярний віскоеластичний розчин AJL CELL 2% гідроксипроприл метилцелюлоза 2мл або еквівалент - 35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний - 30шт., Лінза задньокамерна гнучка акрилова багатокомпонентна інтраокулярна типу AcrySof MA60AC, двоопукла або еквівалент - 16069 Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією - 10шт.)

Оголошено тендер

513 600.00 UAH
Номер: 1fa9b6ea17bd4dd3a263c15a6760298f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-18-003517-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Очікувана вартість: 513 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи» (Касета EVA NEXUS NCBF з одноразовим пакетом для забору аспірату 2,0л або еквівалент – 36586 Офтальмологічна помпа для іригації/аспірації - 10шт., Газ OcuGas C3F8, шприц 9мл або еквівалент – 47242 Вітреоретинальний набір для ін'єкції газів - 5шт., Матеріал офтальмологічний віскоеластичний Провіск або еквівалент - 35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний 5шт., Набір EVA NEXUS TDS для вітректомії 25G або еквівалент - 36586 Офтальмологічна помпа для іригації/аспірації - 10шт., Набір для введення/виведення силіконового масла - 17899 Офтальмологічна канюля для вливання - 3шт., Набір троакарних канюль EVA Aveta 25G або еквівалент - 46840 Набір офтальмологічних канюль одноразового застосування - 5шт., Наконечник з м'яким кінчиком, одноразового використання 25 калібру - 46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування - 20шт., Ніж офтальмологічний стерильний для розрізу зігнутий з подвійною заточкою 1,2 мм типу ClearCut Sideport або еквівалент - 46741 Офтальмологічний ніж одноразового використання - 6шт., Ніж офтальмологічний стерильний для розрізу зігнутий з подвійною заточкою 2,2 мм типу ClearCut HP2 Intrepid або еквівалент - 46741 Офтальмологічний ніж одноразового використання - 6шт., Одноразовий набір для факоемульсифікації з прямою факоголкою з раструбом 1,8 мм під кутом 30 градусів (1 факоголка та 2 рукави під розріз 1,8 мм) - 36215 Наконечник системи факоемульсифікації одноразовий - 10шт., Трубки одноразові EVA NEXUS для іригації та аспірації (без голки та рукава) або еквівалент 46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування - 5шт., Матеріал офтальмологічний віскоеластичний Віскот або еквівалент - 35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний - 10 шт., Перфтордекалін типу Eftiar Decalin, шприц 7мл або еквівалент - 45125 Матеріал для заміщення рідини склуватого тіла ока післяопераційний - 5шт., Розчин для іригації ока BSS 500мл ПВХ або еквівалент - 37207 Рідина для іригації під час проведення хірургічної/медичної процедури - 10шт., Офтальмологічний фарбник для ока для інтраокулярного введення для застосування в передньому та задньому відрізках ока - 45180 Очний барвник - 1шт., Силіконова олія SIOBAL 5000 або еквівалент - 45125 Матеріал для заміщення рідини склуватого тіла ока післяопераційний - 3шт., Картридж "В" системи Monarch ІІ для імплантації задньокамерної гнучкої інтраокулярної лінзи, стерильний, одноразового використання або еквівалент - 47726 Картридж для введення інтраокулярної лінзи - 10шт., Інтраокулярний віскоеластичний розчин AJL CELL 2% гідроксипроприл метилцелюлоза 2мл або еквівалент - 35907 Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний - 30шт., Лінза задньокамерна гнучка акрилова багатокомпонентна інтраокулярна типу AcrySof MA60AC, двоопукла або еквівалент - 16069 Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією - 10шт.)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 18.09.2025 10:25
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума513 600.00 UAH