• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

1 301 113.38 UAH
Номер: a5e2d89138834e90baa789638781ab80
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-17-016175-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
Замовник: Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
Очікувана вартість: 1 301 113.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 17.09.2025 16:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 76300 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМачухівська
Сума181 098.61 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяМачухівська
Сума9 890.51 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМачухівська
Сума873 093.12 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМачухівська
Сума230 210.10 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяМачухівська
Сума6 821.04 UAH