-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
1 353 466.67
UAH
Номер:
97b30f61abb14e2eb2ac8c46b8c527ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-16-011700-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 353 466.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
НК 024:2023:
44757 Засіб для заміщення синовіальної рідини
Дата опублікування:
16.09.2025 14:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до потреб військової частини А4615 (рапорт №4051/р від 12.09.2025р.) з урахуванням наявного фінансування військової частини А4615. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначено з урахуванням рапорту ініціатора закупівлі. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. Проаналізовано інформацію про ціни у відкритих інформаційних джерелах мережі Інтернет: спеціалізовані інтернет-магазини. Потенційним постачальникам направлено запити на комерційну пропозицію. Проведено аналіз отриманих відповідей. Очікувану вартість визначено як середньоарифметичне значення.
-
Дата публікації:
16.09.2025 14:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти
×
-
НК 024:2023:
44757 Засіб для заміщення синовіальної рідини
Кількість
200 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 353 466.67 UAH