-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка
Оголошено тендер
184 465.20
UAH
Номер:
58dbc866dc1341a99b8efbf26fc1a37d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-16-000764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
184 465.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин м. Охтирка
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Уповноважена особа: Зілько Т.І.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Дата опублікування:
16.09.2025 08:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума184 465.20 UAH