-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Оголошено тендер
254 400.00
UAH
Номер:
7ce57cadb8ef41849edfca94b4e99a84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-12-014174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00968167
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 22-24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00968167
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 22-24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
254 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Примітки:
Річний план.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування:
12.09.2025 15:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Кількість
800 метр кубічний
Період постачання
до 10.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписРозрахунок за фактично надані Послуги здійснюється на протязі 60 робочих днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг.
Сума254 400.00 UAH