-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення свердловини № 63 (Антикорозійний захист)
Оголошено тендер
353 716.44
UAH
Номер:
64cd060232e04ad4af05f1cfd44eaf28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-09-019045-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
353 716.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування Комишнянського ГКР. Підключення свердловини № 63 (Антикорозійний захист)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
09.09.2025 23:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума353 716.44 UAH