-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карта пам’яті для DJI Mavic 3, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Оголошено тендер
2 871.00
UAH
Номер:
cc22b43053084f5dba8efa7cd6a7feab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-09-016455-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 871.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Карта пам’яті для DJI Mavic 3, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.09.2025 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 871.00 UAH