-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)
Оголошено тендер
268 000.00
UAH
Номер:
3b74c1eafc6f436da3a2a499b9248b64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-09-005225-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45543373
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Вербова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп'ютерна техніка (моноблок в комплекті з клавіатурою та мишею)
Примітки:
на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.09.2025 11:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція Ковельської міської територіальної громади відповідно до Програми забезпечення ефективної діяльності територіального сервісного центру № 0742 (на правах відділу, м. Ковель) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській, Волинській та Житомирській областях (філія ГСЦ МВС) на 2024-2025 роки затвердженої рішенням міської ради №53/3 від 24.10.2024 року (зі змінами).
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума268 000.00 UAH