-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Оголошено тендер
21 315.75
UAH
Номер:
89fddb0b536d4b52975adc3e257784de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-08-007900-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Київська, будинок 3А, офіс 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Київська, будинок 3А, офіс 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 315.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
природний газ для потерб опалення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
08.09.2025 13:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2151 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума21 315.75 UAH