• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби для чищення та змащення зброї

Оголошено тендер

74 250.00 UAH
Номер: 8b6c26f2bfb440b3bf36572b397e93d1
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-05-012874-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 74 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби для чищення та змащення зброї
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.09.2025 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума74 250.00 UAH