-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 – ДК 021:2015: 50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Оголошено тендер
3 400.00
UAH
Номер:
0de4ee17983f48be8bebd929c3be728b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-05-004453-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ "НІЖИНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА ШКОЛА" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36362968
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Об'їжджа, будинок 119
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ "НІЖИНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА ШКОЛА" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36362968
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Об'їжджа, будинок 119
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – ДК 021:2015: 50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Примітки:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (вогнегасників)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.09.2025 10:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
КЗ ПМО «Ніжинська хореографічна школа» Ніжинської міської ради Чернігівської області для виконання покладених на неї завдань/функцій та утримання будівлі відповідно до норм протипожежної безпеки Ніжинська ХШ планує здійснити закупівлю послуги з технічного обслуговування вогнегасників, а саме, :технічне діагностування, ремонт, перезарядка, тощо за кодом ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару з оприлюдненням в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3- 8 розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону. Розмір бюджетного призначення:3 400 грн.00 коп (Три тисячі чотириста грн 00 копіойк)
-
Дата публікації:
05.09.2025 10:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (вогнегасників)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4000 - Культура i мистецтво
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігівська
Сума3 400.00 UAH