-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади вимірювання активної і реактивної потужності
Оголошено тендер
17 960.00
UAH
Номер:
2c7ab850ee794f4099e7f61cfde35de0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-05-003687-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
17 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прилади вимірювання активної і реактивної потужності
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Дата опублікування:
05.09.2025 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 960.00 UAH