-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля паперу офісного за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (30197630-1 «Папір для друку»)
Оголошено тендер
68 674.67
UAH
Номер:
b432c7aa89994e49a3288b6c466e4012
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-04-011076-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Волинська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Волинська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
68 674.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля паперу офісного за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (30197630-1 «Папір для друку»)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2025 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1001050 - Реалізація державної політики у сфері внутрішніх справ, забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України
Сума68 674.67 UAH