-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Журнали
Оголошено тендер
2 844.00
UAH
Номер:
2a844e93490940e6a38f303b932582b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-03-016163-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ., вулиця Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ., вулиця Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 844.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Журнали
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2025 18:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрицька
Сума2 844.00 UAH