• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги збирання кукурудзи на силос

Оголошено тендер

50 000.00 UAH
Номер: dbe260c8dde84fc487128d61ee998f79
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-03-008658-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги збирання кукурудзи на силос
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 03.09.2025 13:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума50 000.00 UAH