• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради

Оголошено тендер

755 760.00 UAH
Номер: 850394e3d9c540e4a32ac94d7a508cad
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-01-012374-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 755 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 01.09.2025 18:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума755 760.00 UAH