• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)

Оголошено тендер

750 200.00 UAH
Номер: 62cf1e5fc2e842ad9f9967370de94db2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-26-004224-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Очікувана вартість: 750 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 26.08.2025 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис70% забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів із державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума525 140.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис30% співфінансування харчування учнів 1-4 класів
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХодорівська
Сума225 060.00 UAH