• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт покриття дороги по вул. Лиманна в с. Розумовка Запорізького району, Запорізької області»

Оголошено тендер

2 372 808.60 UAH
Номер: c1409fb0371a4193a854e4079598f2dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-26-003035-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Замовник: Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Очікувана вартість: 2 372 808.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт покриття дороги по вул. Лиманна в с. Розумовка Запорізького району, Запорізької області»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 26.08.2025 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума2 372 808.60 UAH