-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45223800-4 — Монтаж та встановлення комплектних збірних конструкцій (послуга з монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи)
Оголошено тендер
378 000.00
UAH
Номер:
ca4c908724a7479ca31b035130bb88c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-25-006511-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа вищої спортивної майстерності міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
33499944
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вулиця Бастіонна, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа вищої спортивної майстерності міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
33499944
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вулиця Бастіонна, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
378 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45223800-4 — Монтаж та встановлення комплектних збірних конструкцій (послуга з монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи)
Примітки:
річний план закупівель на 2025 зі змінами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45223800-4 Монтаж і зведення збірних конструкцій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.08.2025 12:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5033 - Забезпечення підготовки спортсменів школами вищої спортивної майстерності
Адміністративно-територіальна класифікаціяПечерський
Сума378 000.00 UAH